Замовлення з доставкою до Нового року приймаються до 24 грудня!


КАТАЛОГ

Варіанти бюджетних подарунків до Нового року.

Варіанти бюджетних подарунків до Нового року.

Рік 2020 видався не простим.

Але, погодьтесь, він допоміг багатьом подумати про важливе та не важливе, болюче і цінне. Ми навчились працювати не в офісі, сприймати новини більш спокійно. А, головне, ми навчились цінувати один одного, радіти спілкуванню, намагатися допомогти та зробити приємне.

Новий рік – свято, яке несе в собі казку дитинства, мрії і сподівання. Свято, яке дає можливість ще раз проявити любов, зробити подарунок.

Так, часи не прості, бюджети обмежені. Тому ми зібрали для вас посилання на досить бюджетні варіанти подарунків з нашого магазину. При цьомі це корисні речі і якість ми гарантуємо.

Сподіваємось, наші підказки стануть вам у пригоді.

Переходьте за посиланнями.

sharf.pngШарфи жіночі.  Різноманітні, можна підібрати для кожної жінки. Не дорого.palantin.png


Палантини  Чудовий теплий подарунок. 
zont_mug.pngПарсольки чоловічі Один з традиційних подарунків. І один з найпрактичніших. zont_gen.png


Парасольки жіночі . Різномаїття кольорів. Варіанти автомат, напівавтомат або механіка. На будь-який смак. kosmeticka.png


Косметички . Іх не буває багато. Так, у кожної жінки є улюблена косметичка. І не всі жінки можуть пояснити чому улюблена саме ця. Але це - чудовий безпрограшний подарунок.gamanec_gin.png


Гаманці жіночі . Підібрати гаманець у подарунок жінці не дуже просто. Великий чи маленький? Купюри мають лежати рівно чи складатись? Якого кольюру? Кнопка чи змійка? Потрібно бути спостережливим, або просто спитати. У нас багатий вибір, спробуємо підібрати саме такий, як треба. 

gamanec_mug.png


Гаманці чоловічі . Це тільки здається, що чоловіку підібрати гаманець легше. Що варто врахувати: де чоловік носить гаманець, який розмір більше подобається. Ми готові проконсультувати вас завжди. sumka_mug.pngЧоловічі сумки . Бюджетна сумка - це не саме просте завдання. Але варіанти є! Ми підібрали універсальні варіанти за приємними цінами. 


gemski_zam.png


Сумки жіночі із шкірзамінника. Насправді у бюджетному сегменті до 1000 грн. досить великий вибір класичних сумок для жінок. Сподіваємось, що ви будете задоволені не тільки ціною, але і якістю. Ми намагаємось перевіряти всіх наших постачальників. 


genski_tekstil.png


Сумки жіночі текстильні . Є чудові варіанти саме зимових текстильних сумок. А можна підібрати веселі та різнокольорові літні сумки та подарувати таким чином на Новий рік частинку літа. 


Не відкладайте замовлення на останній день. Адже у наш час ніхто не застрахований від змін графіків, заторів, перенавантажень.

Завжди раді допомогти вам створити ваше персональне свято.