Замовлення з доставкою до Нового року приймаються до 24 грудня!


КАТАЛОГ

ТОП – 10 товарів вересня за версією Толстосум

ТОП – 10 товарів вересня за версією Толстосум

Вересень добігає кінця і ми вирішили проаналізувати: що більше всього ви купували у цьому місяці. Знаєте, за популярними товарами можна гадати не гірше, ніж на картах.

Хочете переконатись? Для переходу на модель, що сподобалась – тисніть на посилання на картинці.

Найпопулярнішими залишаються жіночі сумки.

1.      7.pngЧорна сумка із шкіри. Довгі ручки, середній розмір. Тут все зрозуміло: на осінь потрібна нова зручна сумка класичного дизайну. Та ще й спеціальні ціни до кінця вересня. Лідер продажу. 2.      2.pngНаплічник сріблястого кольору. Об`єм 9,5 літрів. Відділ для планшета. Надійна шкіра. Висновок: студентки зібрались на заняття. Потрібний модний але зручний та надійний аксесуар. 3.  

3.png


Сумка – рюкзак. Компактна, довгі лямки, які регулюються. Шкірзамінник. Чому популярна ця модель? Тому що чудово підходить для щоденного ношення до офісу. Все необхідне вміщає, руки залишаються вільні. До того ж – модний тренд. 
4.      1.pngПарасолька. У нас широкий вибір парасольок. Можна підібрати за ціною, кольором, механізмом. Тут зрозуміло чому парасолька потрапила в «ТОП -10». Осінь починається. Чекаємо дощів.
5.      6.pngЖіноча шкіряна сумка світлого кольору. Одна з наших улюблених моделей. Містка, А4 може вміститися. Надійна. При цьому незвичний, не банальний дизайн. Ми раді, що такі сумки обирають на ранню осінь все більше наших клієнток. 6.      10.pngВалізи. Так, карантин і обмеження пересування вплинули на продаж валіз. Ми радіємо з того, що туристичний осінній сезон все ж є. Нехай недалеко, нехай обережно, але подорожувати можна. Ми з радістю допоможемо вам підібрати саме вашу валізу. 7.      8.pngГаманці. Якщо чесно, то вже багато років ми спостерігаємо, що на початку осені продаємо багато гаманців. Ми не можемо це пояснити. Будемо раді, якщо ви нам підкажете. Але і цей рік не став винятком. Гаманець у ТОП -10 продажів вересня. 5.png8.  


Чоловіча сумка. Наш магазин більше подобається жінкам. Так склалось і ми до цього звикли. Але з радістю пропонуємо кращі, відібрані моделі чоловічих сумок. Адже чоловіки теж оновлюють гардероб восени ;)) 9.     9.png А ця сумка і схожі моделі – точно вийшли в ТОП завдяки далекоглядним жінкам. Адже на зміну осені прийде зима. А «дуті» сумки від Poolparty ідеальні зимою. Ми багато разів це перевірили. 10.  4.png 


І ще один вибір далекоглядних покупців. Подарункові набори. Адже у жовтні декілька свят, на які традиційно дарять подарунки. А ви пам`ятаєте які? Готуєтесь? 
Ось така у нас вийшла десятка вересня. Можливо, ви згадаєте, що щось не купили. Ще є час. Чекаємо вас у нашому магазині.