Замовлення з доставкою до Нового року приймаються до 24 грудня!


КАТАЛОГ

Як підготуватись до Нового року та нічого не забути.

Як підготуватись до Нового року та нічого не забути.

Ми всі любимо Новий рік і починаємо готуватися до нього заздалегідь. Але від поспіху та метушні нікуди не подітись. Якщо вам набридно бігати та метушитися за день до свята, або ви просто боїтеся щось забути, ця стаття для вас. Ми зібрали ідеї та поради з підготовки до Новорічної ночі, які допоможуть вам організувати чудове свято та не збожеволіти дорогою)) 

Отже, як підготуватись до Нового року?

Для початку уявіть собі своє ідеальне свято. Де ви, з ким, як прикрашено приміщення (якщо це приміщення), що стоїть на столі, що відбувається довкола. Тепер вдихніть, видихніть і починайте. svech_600.jpg

Створіть атмосферу:

-Почніть зворотній відлік. Наприклад, можна купити шоколадний календар.

- Зберіть святковий музичний плейлист.

Ми можемо порадити  «Santa Baby» (Мадонна), «All I want for Christmas is You» (Mariah Carey), «You’re a Mean One, Mr. Grinch» (Thurl Ravenscroft), «Underneath the Tree» (Kelly Clarkson), які-небудь пісні з новорічного яльбому Michael Bublé’s, «Новый год» («Дискотека Авария»), а також «Песенка про 5 минут» (Людмила Гурченко).

- Придумайте прикраси для дому, офісу та для себе.

Чим раніше ви купите прикраси, тим дешевше це вам обійдеться. Можна знайти інструкцію про те, як виготовити новорічні прикраси своїми руками. Знайдіть місце прикрасам. Якщо у вас є маленькі діти або тварини, то розташуйте прикраси за межами їх досяжності. Це збереже святкову атмосферу надовше. 

Продумайте як ви будете прикрашати святковий стіл, як це буде виглядати. Чи нічого не потрібно купити заздалегідь?

Подивіться ідеї для макіяжу та спробуйте декілька. Щоб не відволікатися на пошуки за декілька хвилин до курантів. 

- Додайте запах.

Використовуйте сезонні аромати. Наприклад, запах помарашчів, кориці, яблук. Поставте аромалампи або використовуйте аромапалички.

- Подивіться новорічний фільм. Краще декілька.

Наші поради: «Оленятко Рудольф», «Різдвяна історія», «Різдво Чарлі Брауна», «Один дома», «Міцний горішок».

Фінальним акордом стане новорічна ялинка.

prjanik_600.jpg Подумайте про подарунки.

- Напишіть список всіх, кому збираєтесь щось дарувати та ідеї самих подарунків.

- Оберіть один день для відвідування магазинів. Якщо не хочете довго стояти в чергах, просто уважно вивчіть асортимент, запам`ятайте модель та артикул подарунка, що сподобався та замовте його в інтернеті. 

Зазирніть до нас у розділ "ТОП 20 Подарунків".  Ми відібрали найпопулярніші подарунки за думкою наших клієнтів.

 Ще раз продумайте новорічний вечір. Складіть цікаве меню. Наприклад, приготуйте пряничний будиночок. Це весела справа, до якої можна долучити всю сім`ю. 

Ми бажаємо вам щасливого свята. Обов`язково відпочиньте під час свят, проведіть час з близькими вам людьми та будьте щасливі!