Замовлення з доставкою до Нового року приймаються до 24 грудня!


КАТАЛОГ

Інтервью: Жіночі рюкзаки. Скільки має бути і чому.

Інтервью: Жіночі рюкзаки. Скільки має бути і чому.

Ми часто спілкуємось з нашими клієнтами, друзями, постачальниками про сумки, про моду. Так ми дізнаємось нові тенденції, вподобання, розуміємо що краще пропонувати в нашому магазині.

Розповіді бувають настільки цікавими, що ми вирішили брати інтерв’ю.

Сьогодні ми говоримо з подругою нашого магазину, чудовою стильною дівчиною – Наталею Пєшковою.

Толстосумчик: Наталя, ми знайомі багато років. У тебе завжди був свій особливий стиль в одязі, свій сформований образ. Розкажи, чим ти зараз займаєшся та в яких стосунках з модою?

3.pngНаталка: На сьогодні я фрилансер. Займаюсь консультуванням з психологічних, психічних питань, коучингом. Мій день дуже динамічно спланований: я багато переміщуюсь містом, багато зустрічаюсь з клієнтами. Мій стиль: в одязі мені має бути комфортно та затишно. Одяг та аксесуари повинні підкреслювати індивідуальність, відповідати обставинам. Я давно віддаю перевагу натуральним тканинам та стилю кежуал. Що стосується аксесуарів, то вони не мають привертати до себе багато уваги. Так, у мене є невеликий базовий набір. Вибір завжди диктується стилем, сезоном.

Толстосумчик: У нашій минулій розмові ти сказала, шо вже 5 років не носиш сумки, перейшла на рюкзаки. Чому це сталося?

Наталка: У мене змінився стиль та ритм життя, я змінила професію. Уяви собі, що у тебе цілий день зустрічі в різних кутках міста, з собою потрібен ноутбук, декілька блокнотів, додаткові речі. Сумка, щоб вмістити це, має бут дуже громіздкою. Вона не дуже вишукано виглядає, важка сумка на одному плечі або у руці – не корисно для здоров`я. Я спробувала наплічник і мені сподобалось! Рюкзак додає образу динамічності. Поступово я підібрала собі рюкзаки під різні задачі і більше сумками не користуюсь.

Толстосумчик: А як ти обираєш саме те, що тобі потрібно? Де купуєш?

Наталка: Я давно вважаю, що краще 2-3 сумки, але вони улюблені і якісні. Якщо мені річ комфортна, то я до неї дуже прив’язуюсь, мені важко її міняти. Тому всі мої рюкзаки – це не спонтанні покупки. Я довго обираю саме ту модель, яка мені потрібна. Не звертаю увагу на ціну. Головне – функціональність та відповідність тим обставинам і образу, в яких рюкзак буде використоіватись. Так, я часто купую в інтернеті, але перед цим обов`язково маю побачити річ живцем. Нажаль, фото в інтернеті не дають повного уявлення про якість матеріалу та реальний колір. Я розумію, що це специфіка розміщення товару, тому мені важливо побачити «живу» річ.

Толстосумчик: Давай поговоримо про твої рюкзаки. Які у тебе є?

1.pngНаталка: Свій перший рюкзак я придбала у торговому центрі. Він просто підійшов мені за всіма параметрами: розмір, колір, кількість кишеньок, відділень та місця в них. 

Другий мій рюкзак срібний. От це була спонтанна покупка в магазині сумок з Італії. Багато хто вважає, що золоті та срібні сумки це дещо з претензією. Але у шкіряному виконанні – це деякий шик. Навіть білу футболку срібний рюкзак перетворює на вечірній лук.

 Для ноутбука я використовую дещо кітчовий рюкзак. Ми носимо з сином схожі моделі. Мій з черепами. Його купувала в інтернеті, але спочатку бачила «живий» варіант. 

Також для подорожей та спорту у мене є рюкзак куплений пере походом у СпортМастер. Думаю, що тут все зрозуміло: він місткий, витривалий, легкий, підходить для подорожей. 

Ну і останній у списку: маленький текстильній рюкзак для прогулянок на велосипеді влітку і катання на лижах зимою. Його задачі: вміщувати мінімум необхідних речей і не заважати.

Тостосумчик: Наталя, дякую тобі за такі цікаві та змістовні відповіді. Думаємо, що у тебе з`являться послідовниці серед наших читачок у ідеї, що сумка – це не обов`язково.

Щоб обати свій рюкзак переходьте за посиланням.